Nadal w temacie potrójnego łóżka

Zaradna Mama nadal jest w temacie potrójnego łóżka. Oto jakie kolejne rozwiązania, dzięki uprzejmości wujka Google, znalazła w internecie:

Dwie pierwsze opcje zdecydowanie nie przypadły Zaradnej do gustu. Trzecia jest ciekawa. Liderem jednak pozostaje model z poprzedniej notki. Zaradna dziękuje bardzo za wszystkie opnie dot. potrójnego łóżka i zgodnie z zasadą "dobra rada nie jest zła" prosi o jeszcze :-)

20 komentarzy:

 1. Zaradna Mamo ja się zgubiłam...potrójne ? to masz dwójkę czy trójkę :) czy jak ?????:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam dwójkę dzieci :-) Trzecie łóżko, to wysuwane ma być jako zapasowe, kiedy śpią u nas dzieci przyjaciół. A także na wypadek choroby, wtedy rodzic zamiast czuwać pół nocy na krześle, ma miejsce, żeby się skimnąć blisko i mieć wszystko pod kontrolą :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzecia fantastyczna, ale jeżeli mówisz o małej powierzchni, to chyba nie za bardzo, poza tym, gdzie pochować pościel z tych wszystkich łóżek :)

  Ale nasunęła mi się nasza historia do tych pięknych zdjęć...
  Nie masz pojęcia jaki to meksyk, kiedy starsze "haftuje" z góry...hihi...sama siebie rozśmieszyłam...przepraszam jeśli ktoś przy jedzeniu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, właśnie piję kawę... ale po urodzeniu dwójki dzieci nic mnie nie rusza :-) Raz nam się zdarzyło, że oba zachorowały na raz i leciało im z każdej strony. Nie wiadomo było kogo wycierać, komu zmieniać pieluchę, sami też nie nadążaliśmy ze zmianą ubrań. Jak dzieciaki w końcu zasnęły, to mąż pojechał do sklepu po 2 suszarki, bo zabrakło miejsca żeby porozwieszać pranie :-) Teraz się z tego śmiejemy, ale wtedy nie dało rady ani podać smecty na sraczkę, ani czopka na zbicie temperatury. Na szczęście taki hardcore zdarzył się tylko raz :-)

   Usuń
 4. he he ja tez o tym pomyślała...chore dziecko na górnym łóżku to musi być hardcore...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba zaraz zacznę szukać zmywalnych tapet do pokoju :-)

   Usuń
 5. A i trzecie łóżko rewelacja! Tylko dużo miejsca zajmuje trochę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie tylko jeden maluch "kwalifikuje się" do spania na górze, drugi jest za mały, więc to trzecie zdjęcie wrzuciłam w ramach ciekawostki :-)

   Usuń
 6. "Dzisiejsze" łóżka są piękne (czego to ludzie nie wymyślą i nie stworzą!), ale w kwestii praktycznej zdecydowanie wygrywa rozwiązanie z ostatniego wpisu.

  Pozdrawiamy!
  W Roli Mamy

  OdpowiedzUsuń
 7. faktycznie łóżko z poprzedniej notki najlepsze bo mało mijsca zajmuje.. ale to niebieskie jest przesliczne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak na razie żadne nie przebiło, tego z poprzedniej notki. Mężowi też się spodobało, więc teraz pozostaje kwestia producenta, żeby było solidne i na lata.

   Usuń
 8. O kurczę gdzie to 3 znalazłaś? SUper by mi się sprawdziło w pokoju. jest dość spory ale nie wystarczający żeby pomieścić 3 łóżka osobne:) Teraz to może nie ale jeszcze dzisiaj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie fotki są z google, po wpisaniu hasła "triple bed"

   Usuń
 9. Ja mam to łóżko http://allegro.pl/lozko-pietrowe-3-os-nemo-producent-24h-gliwice-i2106624518.html i jestem zadowolona :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zaradna mamo gdzie znalazłaś te 3 łóżka piętrowe jakieś namiary linki z góry dziekuję

  OdpowiedzUsuń