Strony

7 zdań o Zaradnej Mamie

Dziewczyny z bloga Porady Rąbniętej Brygady nominowały Zaradną Mamę do blogowej zabawy :-) Zaradna czuje się zaszczycona, bo to jej pierwsza taka nominacja :-)

Zasady zabawy:
1. Umieścić linka do bloga osoby, od której otrzymało się nominację.
2. Wkleić logo na swoim blogu.
3. Napisać 7 zdań o sobie.
4. Nominować 7 blogów.

No to Zaradna rusza z  tym koksem :-)

1. Zaradna jest zakupoholikiem. Obojętnie czy jest w sklepie czy przed komputerem, uwielbia kupować. W ramach godzenia swojego nałogu z możliwościami finansowymi zaczęła polować na okazje i promocje... i przepadła totalnie.
 
2. Zaradna uwielbia Sagę Zmierzch... i jak jedna z dziewczyn z PRB przepada za Jacobem :-) Blady Edward jest zdaniem Zaradnej passe...

 3. Zaradna... lubi niektóre piosenki Ich Troje i Dody. Wykonawcy uważani za obciachowych idoli nastolatek przekonali Zaradną do siebie m.in. utworami "Za ten papieros", czy "Nie zawiedź mnie"

4. Przed Erą Sagi Zmierzch, kiedy Zaradna była piękna i młoda (a na pewno jakieś 20kg lżejsza) modny był serial "Buffy, postrach wampirów". Jak łatwo się domyślić, wtedy Zaradna śniła o przystojnym wampirze o imieniu Angel :-)

5. Zaradna ma wybrakowaną funkcję liczenia w głowie. Bez kalkulatora jest bez szans. Marzy o wózkach sklepowych wyposażonych w podręczny skaner, by nie przeżywać każdorazowo zawału przy kasie.


6. Zaradna co jakiś czas daje się uwieść marzeniom i kupuje totka, usilnie wierząc, że tym razem, to właśnie ona zgarnie główną wygraną :-)


7. Zaradna ostatnio troszkę oszukuje z brzuszkowaniem, stali czytelnicy pewnie zauważyli, że suwaczek z kilogramami Zaradnej powędrował na sam dół bloga, żeby nie wzbudzać w niej ciągłych wyrzutów sumienia :-/


Uffff ;-)


A teraz Zaradna zaprasza do zabawy:
Gizankę
Młodych Rodziców
Agg
Agnieszkę
Asię
Mamę Ka
Zuzę

8 komentarzy:

 1. Dziękuję za zaproszenie :)

  P.S. Też uwielbiam te piosenki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. P.S. Dziękuję za dodanie RSS - widzę, że wszystko działa :) Jakbyś mogła mi tylko dać znać gdzie na blogerze należy to dodać mogłabym poinformować innych jak to zrobić.

   Usuń
 3. Dziękuję za zaproszenie. Postaram się szybko się z tym ogarnąć

  OdpowiedzUsuń
 4. Też lubię Jacoba :)

  Zaradna Mamo weź się do roboty z tymi brzuszkami :) niech chociaż jedna z nas dwóch wytrzyma w brzuszkowym postanowieniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja juz się opisałam :) Jakiś miesiąc temu. Zdrowia życzę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Co do punktu 5 - jest szansa ze za jakis czas bedzie to w Polsce, bo w USA sa podreczne skanery w sklepach, dzieki czemu cale zakupy sumujemy juz podczas ich robienia a nie na koniec.

  OdpowiedzUsuń
 7. Punkt 5 wymiata :) :D

  OdpowiedzUsuń