Łobuziaki

Zaradna Mama otrzymała od Urwiskowa płytę "Wszystkie Łobuziaki mają coś do powiedzenia" :-)

Płyta jest już w całości przesłuchana i przetańczona :-) Olbrzymi plus Zaradna daje za książeczkę z tekstami piosenek, która jest dołączona do płyty. Piosenki są w ciekawych aranżacjach i mają niebanalne teksty, np. o chorobie, kłótniach, przemocy w szkole czy pieniądzach. Ale bez obaw, nie jest ponura, wręcz przeciwnie, śpiewające dzieciaki emanują radością :-)

P.S. Zaradna bardzo dziękuje za tyle miłych komentarzy pod poprzednim wpisem :-) Razem z Panem Zaradnym postarają się, jak najszybciej publikować kolejne notki o dziecioodpornych przedmiotach, mają już przygotowaną dłuuugą listę :-)

6 komentarzy:

 1. My też mamy tą płytę i nam także się spodobała - świetna zarówno do śpiewania jak i do tańców ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja najpierw spodziewałam się bardziej "dziecinnych" piosenek, ale to dlatego, że u mnie od króluje Mini-Mini :-) Płyta jednak bardzo mi się podoba i będzie fajna do posłuchania i za rok i za dwa :-)

   Usuń
 2. Dziękuję za recenzję:) czy mogę opublikować ją u nas ? oczywiście z podaniem źródła.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaradna Mamo oraz inne Mamy, zapraszam do rejestracji : http://shinybox.pl/?ref=b234e49 darmowa paczka kosmetyków już na Was czeka !

  OdpowiedzUsuń
 4. My też mamy płytę, kupiłyśmy na allegro z darmową wysyłką i taniej niż w sklepie i jest przebojem w naszym domu. Hanie już po dwóch dniach umiała wszystkie refreny na pamięć a teledysk do piosenki Gry Julki musi być oglądany przynajmniej dwa razy dziennie.

  Polecamy wszystkim mamo i ich pociechom! :)

  OdpowiedzUsuń