Strony

Jak mieszka Zaradna?

 Ano tak:

Zaradna wyciągnęła wszystko ze schowków, zakamarków i ... czeka aż ktoś przyjdzie i jej to posprząta. Na razie idzie się zdrzemnąć, może jak się obudzi to to wszystko zniknie? Zaradną czeka masa roboty, jedno jest pewne, na dniach masa rzeczy wyląduje na Allegro :-)

Teraz dalej w temacie oczyszczania, ale tym razem powietrza. Zaradna znalazła urządzenie, które oczyszcza powietrze, jonizuje i ozonuje. Producent na stronie wymienia szereg zalet. Jest ich tyle, że z jednej strony Zaradna napaliła się na to ustrojstwo jak stonka, a z drugiej włączył jej się tryb wątpliwości. Czy to serio działa? Przynajmniej w połowie tego co opisał producent? Czy to możliwe żeby za taką cenę (niską!) było takie cudo? Jeśli tak, to czemu Zaradna widzi to pierwszy raz w życiu??? Jak wiadomo Zaradna to nie alfa i omega, stąd pytanie do Was - znacie takie urządzenia? Macie je w domu? Są warte polecenia? Na co zwrócić uwagę?15 komentarzy:

 1. A ty Kochana nie miałaś odpoczywać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ramach odpoczynku zrobiłam sobie drzemkę. Teraz idę na spacer, może wieczorem najdzie mnie wena na segregowanie. A jak nie to porządki nie zając, nie uciekną (niestety) ;-)

   Usuń
 2. ja też od kilku dni "wystawiam" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze to trochę luzu w domu i parę groszy na waciki :-)

   Usuń
 3. Nie mam i nie widziałam u znajomych takiego urządzenia, więc nie pomogę :|

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, Zaradna , jakbyś miała książki Zafona albo Danielle Steel to chętnie nabędę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tych książek nie mam, w większości to ubrania i różne gadżety, torebki itp.

   Usuń
 5. a to coś się jakoś nazywa? Szczerze mówiąc nigdy na oczy nie widziałam, więc nie pomogę. U mnie na porządki czekają sterty ciuchów, zwłaszcza po dzieciaczkach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jonizator-ozonator, kliknięcie w zdjęcie przenosi na stronę z opisem

   Usuń
 6. nie znam tego choć sama bym kupiła, gdyby było skuteczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie ja też czekam na opinię czy warto? Wg opisu to wszystko super hiper, tylko czy sprawdza się w rzeczywistości?

   Usuń
 7. Kochana jak patrzę na te kartony to jakbym swoje domowe zacisze zobaczyła :) buziaki

  OdpowiedzUsuń