Strony

Wielkoformatowe gry planszowe

Zaradna znalazła świetną alternatywę dla wykładzin w uliczki do dziecięcego pokoju. Wielkoformatowe gry planszowe, które mają wymiary jak porządny dywan :-)


Zaradna najpierw pomyślała, że są drogie, ale doczytała, że można je również brać na podwórko a nawet na basen. Są wykonane z porządnego materiału i nie sposób ich rozedrzeć. Zaradna musi ich poszukać w realu i podotykać na żywo :-) A może widziałyście coś podobnego i możecie polecić?

12 komentarzy:

 1. Pierwszy raz widzę coś podobnego - super sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 2. No fajna sprawa, też pierwsze wrażenie : jakie to drogie ;) Ale jeżeli to wielokrotnego użytku to pewnie warto zainwestować ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie spotkałam się z takimi grami ale może to być dobra sprawa. Sama się rozejrzę za tym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super :) Sama bym w coś takiego pograła.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czego to nie wymyślą:))) Fajne, choć faktycznie do tanich nie należy. Nigdzie wcześniej się z tym nie spotkałam

  OdpowiedzUsuń
 6. Cena rzeczywiście wysoka ale zabawka sporych rozmiarów. Super pomysł na prezent dla całej rodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie widziałam tego wcześniej, ale cena faktycznie trochę odstrasza!

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy raz na oczy widzę takie cudo. Cena, to faktycznie onieśmiela, ale jeżeli rzeczywiście ma taki możliwości to pewnie warto.

  OdpowiedzUsuń
 9. Rewelacja - cena rzeczywiście jak zwykle przy tego rodzaju rzeczach wysoka, ale trzymam kciuki by udał się zakup a dzieci zapewne będą zachwycone:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam, pierwszy raz piszę tu komentarz, ale chciałam się wypowiedzieć skoro wiem coś na temat tych gier.
  Spotkałam się z grą "Łąka" w przedszkolu i tam spełniała swoją funkcję, dzieci były bardzo zainteresowane grą. Fajne jest to, że dzieci chodzą po grze co sprawia, że nie jest to zwykła planszówka na niepogodę. Gra zrobiona jest z grubego materiału, który jest właśnie taki śliski trochę jak baseny dla dzieci, ale oczywiście nie aż tak gruby.
  Osobiście wydaje mi się, że nie jest to taki dobry pomysł na gre dla dzieci do domu, ponieważ mogą się nią szybko znudzić. Jest to planszówka gdzie często staje się na to samo pole, gra się powtarza i staje się nudna, być może te droższe warianty mają jakieś ciekawsze trochę szersze zastosowanie.

  OdpowiedzUsuń