Strony

Betoniarka - Fisher Price

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje.
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność"

Nazwa: Betoniarka
Producent: Fisher Price
Wiek: 6m+ 
Opis: Zabawka nie do zdarcia, przeżyła u nas 2 lub 3 lata i nadal była w 100% sprawna (dorobiła się tylko kilku rys, ale nic się nie zepsuło, nie złamało i nie odpadło). Była maltretowana zarówno w wannie jak i w piaskownicy. Produkt zdecydowanie dziecioodporny :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz