Strony

Betoniarka - Wader

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".

Nazwa: Betoniarka
Producent: Wader
Wiek: 2+       
Opis: Duża betoniara, gruby plastik, porządnie wykonana. Koła trzymają się już kilka miesięcy. Żaden z elementów nie odpadł ani się nie połamał. Zabawka używana w domu i ogrodzie, do bębna były wkładane rozmaite rzeczy, od wody i piasku, po klocki i puzzle. Przeżyła mycie w zmywarce.  Produkt zdecydowanie dziecioodporny :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz