Strony

Drewniana przybijanka - Eichhorn

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".
Nazwa: Drewniana przybijanka
Producent: Eichhorn
Wiek: 2+       
Opis: Zabawka drewniana, porządnie wyszlifowana, bez ostrych kantów. Nie grozi jej nic poza pogubieniem elementów.  Produkt zdecydowanie dziecioodporny... dla rodziców powinni dodawać stopery do uszu lub coś na uspokojenie. Maluchy potrafiły przez godzinę walić młotkiem...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz