Strony

Inhalator - San-Up

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".

Nazwa: Inhalator - nebulizator
Producent: San-Up
Wiek: 12m+      
Opis: Mamy go już dwa lata. Dzieciaki były wiele razy nim inhalowane. Mało tego, one same się inhalują. Same go włączają i trzymają maskę. Parę razy upadł na podłogę i dalej działa. Obudowa jest z grubego plastiku. Nasz jest już bez naklejek, bo w trakcie inhalowania, dzieciaki skubały po troszeczkę krokodyla.  Produkt zdecydowanie dziecioodporny :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz