Strony

Karuzela na pilota - Smiki

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje.
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność"


Nazwa: Karuzela na pilota
Producent: Smiki
Wiek: 0+ 
Opis: Karuzela nie do zdarcia, chodziła godzinami, maskotki były ciągnięte i szarpane przez młodsze dziecko, pilot był maltretowany przez starsze. Bardzo wytrzymały plastik, poddający się pałąk, przez cały okres użytkowania nic się nie zepsuło ani nie złamało. Produkt zdecydowanie dziecioodporny :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz