Strony

Klocki - Lego Duplo

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność"


Nazwa: Klocki
Producent: Lego Duplo
Wiek: 18m+   
Opis: Klocki nie do zdarcia. Gryzione, wyrzucane przez okno (z drugiego piętra), myte w zmywarce, towarzyszące dzieciom w kąpieli, nadepnięte przez tatę (waży 105kg!) i nic! Mamy kilka zestawów, ogólnobudowlane i tematyczne. Część kupowana jako używki. Nie do zdarcia. zdecydowanie dziecioodporne :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz