Strony

Kostka edukacyjna - Simba

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność"Nazwa: Kostka edukacyjna
Producent: Simba
Wiek: 3m+      
Opis: To grzechotka + gryzak w jednym. Porządny plastik. Zabawka była gryziona, rzucana, kąpała się w wannie, była myta w zmywarce. Nic nie odpadło, nie odbarwiło się. Po roku miała zaledwie kilka rys. Przeżyła dwójkę dzieci u nas w domu i powędrowała do kolejnego dziecka. Produkt zdecydowanie dziecioodporny :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz