Strony

Kozaki śniegowce - Walky CCC

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje.
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność"


Nazwa: Kozaki - śniegowce
Producent: Walky z CCC
Opis: Pierwsze śniegowce kupiliśmy z myślą, że jeden sezon dadzą radę, a jak nie, to cena nie jest kosmiczna, więc kupi się nowe. Okazało się, że nie trzeba było kupować drugich... a rok później młodsze dziecko je z powodzeniem nosiło :-) Buty zdecydowanie na polskie warunki (nieodśnieżone chodniki, tony soli na ulicach) i dziecięce pomysły. Od trzech lat kupujemy tylko te. Przeżyły nawet pranie w pralce :-) Zdecydowanie dziecioodporne :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz