Strony

Namiot iglo - IKEA

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".

Nazwa: Namiot iglo
Producent: IKEA
Wiek: 12m+        
Opis: Namiot porządnie wykonany, rozkładaliśmy go zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Dzieciaki w trakcie szaleństw potrafiły się przeturlać razem z nim po trawie. Mamy go ponad rok, nic się nie podarło, nie postrzępiło. Jak go wymazały ziemią lub farbami, wystarczyło spłukać wodą lub przetrzeć mokrą szmatką. Zdecydowanie dziecioodporny :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz