Strony

Namiot tunel - IKEA

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".
Nazwa: Namiot tunel
Producent: IKEA
Wiek: 2+        
Opis:  Kolejny namiot z IKEI. Niestety chyba już nie produkowany, bo nie znalazłam go na stronie producenta, stąd kolaż z prywatnych fotek. Tunel dostaliśmy używany po trójce dzieci. Jak widać u nas jest rozkładany głównie w ogrodzie. Tak jak wcześniej opisywane igloo, jest z bardzo trwałego materiału, pałąki również są solidne. Raz wiatr go porwał do góry i zawisł na drzewie, mimo to nie ma ani jednej dziurki.  Na dzień dzisiejszy przeżył zabawy 5 dzieci i jest w super stanie. Daję mu jeszcze parę lat.  Produkt zdecydowanie dziecioodporny :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz