Strony

Nosidełko z akcesoriami dla lalki - Agatka Interkobo

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".

Nazwa: Nosidełko z akcesoriami dla lalki Agatka
Producent: INTERKOBO
Wiek: 3+           
Opis: Wszystkie elementy są porządnie wykonane, gruby plastik, łagodne brzegi. A teraz UWAGA - wyobraźnia dzieci nie ma granic - przyczepiły do rączki pasek i używały nosidełka jako sanek, wożąc się po całym mieszkaniu. Nosidełko bez szwanku przeżyło harce dwóch szesnastokilogramowych testerów.  Zdecydowanie dziecioodporne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz