Strony

Projektor uspokajacz - Fisher Price

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność"


Nazwa: Projektor uspokajacz
 Producent: Fisher Price
Wiek: 0+    
Opis: Projektor kupiliśmy używany, przeżył dwójkę naszych dzieci i nadal był w pełni sprawny, powędrował do kolejnego dziecka. Wychodzi na to, że przeżył minimum 4 dzieci. A wiele razy upadał na ziemię, zarówno z rączek dzieci jak i z łóżeczka. Wszystkie przyciski były bezlitośnie eksploatowane, rączka była gryziona, szablony z wyświetlacza służyły jako bilety, talerzyki, okulary.  Był używany w domu, w samochodzie, w ogrodzie. Nie do zdarcia. zdecydowanie dziecioodporny :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz