Strony

Przyrząd gimnastyczny - Chicco

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność"

 

Nazwa: Przyrząd gimnastyczny
Producent: Chicco
Wiek: 3m+     
Opis: Zabawkę dostaliśmy używaną po dwójce dzieci. Służyła naszej dwójce i powędrowała do piątego dziecka. Wszystkie elementy porządnie wykonane, gruby, zaokrąglony na brzegach plastik. Mocne rzepy. Nic nie odpadło, ani się nie złamało. Po czwórce dzieci, zabawka miała zaledwie kilka rys.  Nie do zdarcia. Produkt zdecydowanie dziecioodporny :-)

1 komentarz: