Strony

Samolot - Fisher Price

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".


Nazwa: Samolot
Producent: Fisher Price
Wiek: 12m+         
Opis:  Grający samolot, z serii Little People. Dostaliśmy używany, nasze dzieciaki maltretują go od roku i nadal jest ok. Gruby plastik, łagodne krawędzie. U nas najczęściej służy... jako piesek. Dzieci przywiązują sznurek i ciągną go za sobą. Zaliczył masę zderzeń ze ścianami, szafkami itp.   Produkt zdecydowanie dziecioodporny :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz