Strony

Serwis obiadowy - Wader

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".

Nazwa: Serwis obiadowy
Producent: Wader
Wiek: 12m+           
Opis: Naczynia są z grubego plastiku, nie mają ostrych kantów. W okresie letnim używane w ogrodzie, w piaskownicy, obecnie nasze dzieciaki bawią się nimi w kąpieli, "gotują", nalewają, przelewają... a także się nimi tłuką. Wiele razy lądowały na kaflach, były myte w zmywarce, w temperaturze 65 stopni i nic im nie dolega. Nie popękały, nie odbarwiły się. Zdecydowanie dziecioodporne.

1 komentarz:

  1. takie zestawy porcelany i garnuszków to HIIIT :-))

    OdpowiedzUsuń