Strony

Śmieciarka - Dickie

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".


Nazwa: Śmieciarka
Producent: Dickie
Wiek: 12m+          
Opis:  Samochód jest miękki, jakby powleczony gumą, więc ze zderzeń ze ścianą czy szafą wychodzi bez szwanku :-) Co do niego mam mieszane uczucia - sam w  sobie jest super, ale kierownica od zdalnego sterowania, padła po około miesiącu lub dwóch i nie chodzi o wyczerpane baterie, tylko coś w środku się zepsuło. Brak sterowania nie przeszkadza dzieciakom Produkt  dziecioodporny :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz