Strony

Telefon Bob Budowniczy - VTech

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".

Nazwa: Telefon interaktywny - Bob Budowniczy
Producent: VTech
Wiek: 12m+           
Opis:  Telefon kupiliśmy używany, nasze dzieciaki, wielcy fani Boba i Marty, godzinami się nim bawili. Telefon zaliczył lądowanie z łóżka piętrowego, wyrywanie go sobie itp. Jest porządnie wykonany, gruby plastik, bez kantów. Żaden z guzików się nie popsuł, lekko starły się napisy. Plus za mocowanie słuchawki, mimo zaciętych walk o niego (jedno dziecko trzymało bazę, drugie ciągnęło słuchawkę) sznurek wytrzymał! Produkt  zdecydowanie dziecioodporny :-)

1 komentarz:

  1. Moj maly ma tez podobny telefon tylko z toy story wlasnie mu sie zepsul bo ten telefon jest po bracie jeszcze chyba mu kupie nowy bo lubi sie nim bawic.
    http://blogowniamamusiek.blogspot.de/

    OdpowiedzUsuń