Strony

Telefon komórkowy - Samsung Solid B2100

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje.
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność"
Nazwa: Telefon komórkowy
Producent: Samsung, model Solid B2100 
Opis: To zdjęcie mogłoby wystarczyć za cały komentarz. Telefon przeżył masę upadków, zarówno w domu jak i na chodniku. Kilka razy wykąpał się (w zupie, wannie, kałuży i ogrodowym baseniku).  W instrukcji jest napisane, że po takiej kąpieli błotnej wystarczy... przepłukać go pod bieżącą wodą :-) Po trzech latach mam na swoim modelu raptem kilka rysek na obudowie i cały ekran! Niezniszczalny. Producent poleca go sportowcom... ja polecam wszystkim rodzicom. W 100% dziecioodporny. Medal!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz