Strony

Traktor na pedały - BIG

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje.
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność"Nazwa: Traktor na pedały
Producent: BIG
Wiek: 3+
Opis: Nowy traktorek poraża ceną, my kupiliśmy używany i w okresie wiosna-jesień, dzieciaki już drugi rok, korzystają z niego niemal codziennie. Jest z twardego, grubego plastiku, nie straszny mu ani deszcz ani przymrozek, który złapał go w ogrodzie. Układ kierowniczy i mechanizm napędowy bardzo porządnie wykonany. Nie wiemy ile producent daje na niego gwarancji, ale nowy spokojnie posłuży nawet z 10 lat, jest więc to świetna zabawka dla rodzeństwa. Zdecydowanie pogodo i dziecioodporny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz