Strony

Warsztat - Smiki

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".

Nazwa: Warsztat
Producent: Smiki
Wiek: 12m+     
Opis: Warsztat przeżył dwójkę dzieci i poszedł do kolejnego. Odczepiane elementy (młotek i śrubokręt) są wykonane z grubego plastiku. Dzieciaki używały ich do "naprawiania" wielu rzeczy w domu, gryzły je, kąpały się z nimi, a mama myła je w zmywarce. Zabawka maltretowana na wiele sposobów. Nie do zdarcia. Produkt zdecydowanie dziecioodporny :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz