Strony

Wesołe Kółko - Fisher Price

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje.
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".


Nazwa Wesołe Kółko
Producent Fisher Price
Wiek 3m+
Opis: zabawka była intensywnie eksploatowana przez dwójkę dzieci. Po wielu miesiącach była nadal w świetnym stanie, miała tylko kilka rysek a słoneczko kręciło się jak pierwszego dnia. Elementy do gryzienia są wykonane z porządnego materiału, nie uszczerbiły się, nic nie odpadło. Idąc do znajomych z małym dzieckiem, bez wahania kupiliśmy identyczną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz