Strony

Wózek - Roan

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje.
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność"Nazwa: Wózek
Producent: Roan, model Marita
Opis: Wózek "przeżył" dwójkę dzieci i poza kilkoma rysami na stelażu, był w świetnym stanie (został wystawiony na aukcję i służy kolejnemu dziecku). Tapicerka była wielokrotnie prana (kolory ani się nie sprały, ani nie wyblakły od słońca), pompowane koła świetnie radziły sobie zarówno w śnieżnych zaspach, jak i na polnych/leśnych drogach. Wózek codziennie był wciągany po schodach na 2 piętro, jest nie do zajechania. Producent daje na niego 24m gwarancji, u nas służył 36m (oprócz gondoli ma siedzisko do spacerówki). Zdecydowanie dziecioodporny.

2 komentarze:

  1. http://www.mbank.net.pl/22257 tu dobrze płacą

    OdpowiedzUsuń
  2. http://www.mbank.net.pl/22257 tu dobrze płacą za reklamę

    OdpowiedzUsuń