Strony

Zmywarka - AEG Favorit

Dlaczego dziecioodporne?


Dlatego, że mamy dość kupowania bubli, które rozpadają się w trakcie pierwszych minut zabawy. Mamy dość wydawania pieniędzy na produkty, które nie wytrzymują kontaktu z dziecięcymi rączkami i ich pomysłami. Na tej stronie promujemy rzeczy, które naszym zdaniem są DZIECIOODPORNE. Przedstawiamy konkretne pozycje. 
Mieliśmy masę zabawek tanich i drogich, ładnych i brzydkich, grających i cichych, edukacyjnych i uspakajających - większość z nich to były buble. Na tej stronie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi rodzicami. Nie opisujemy parametrów ani właściwości poszczególnych produktów. Te dane można znaleźć na stronie producenta albo sklepu. Nie zachwycamy się walorami estetycznymi lub edukacyjnymi zabawek. Bierzemy pod uwagę ich "dziecioodporność".

Nazwa: Zmywarka
Producent: AEG Favorit  
Opis:  Zmywarka wiekowa, ma ok 10 lat. Odkąd dzieciaki zaczęły chodzić, to bardzo interesowały ich wszelakie guziczki i światełka na drzwiczkach... oraz zawartość. Brawo dla panelu sterującego, wytrzymał dziesiątki przypadkowych wciśnięć guziczków (również w trakcie pracy). Plus również dla zawiasów przytrzymujących drzwiczki. Medal za bezawaryjność, przy 2-3 cyklach pracy dziennie. Awaria była jedna (łupka od orzecha zatkała odpływ, ale to nasza wina nie zmywarki).  Produkt zdecydowanie dziecioodporny :-)

1 komentarz:

  1. Niestety dożyła ona dni swoich i już nas nie cieszy :-( Mimo wszystko wielkie dzięki za lata bezawaryjnej pracy :-)

    OdpowiedzUsuń