Strony

Najlepszy prezent na Mikołaja

Zaradna była bardzo grzeczna w tym roku i dostała od Mikołaja przedłużenie umowy na rok :-) Jeśli nadal będzie grzeczna to kolejna umowa będzie na czas nieokreślony :-D A ile pochwał się nasłuchała, to szok*. Opłaca się być miłym, uczynnym i traktować każdego interesanta jak najważniejszego gościa w gabinecie :-)

Kolejny raz potwierdza się, że Zaradna to biurwa z powołaniem :-D

 
Co do wczorajszego wpisu, to kryzys nie jest taki zły, jak go malują. Okazało się, że większość dzieciaków nic nie dostała, bo rodzice czekają na "przedszkolnego" Mikołaja :-D Tym samym, Maluchy Zaradnej nie wyszły na zapomniane a Zaradna na sklerotyczną wrednotę :-)

*Na pochwałach i przedłużeniu umowy się skończyło, bo pensja nie skoczyła ani o 5zł. Najważniejsze jednak, że praca jest, pensja na przedszkole starcza, da się żyć :-)

9 komentarzy:

 1. U nas dzieciaki jakos nie chwala sie tym co dostały. Mały stwierdził, ze nikt nic nie mówił, ale on jest w najmłodszej grupie.

  OdpowiedzUsuń
 2. ..super prezent (szkoda, że nie wiązał się z podwyżką ;))..

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli to będzie dobry rok, pierwsze "jaskółki" już to zwiastują:) I to pomimo końca świata;)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie Mati tez niewiele mówił o dziecięcych prezentach mikołajkowych w przedszkolu. Tylko, że jeden z kolegów dostał dźwig, a jakaś koleżanka lalkę. I tyle...

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję przedłużenia umowy w pracy :)

  OdpowiedzUsuń