Prezent dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka za pasem, pora zacząć myśleć o prezentach. W związku z tym, że maluchy dają im laurki niemal na każdą okazję, tym razem będzie inaczej. Dziadkowie znajdą się na pierwszych stronach gazet! Oczywiście Zaradna będzie miała w tym swój udział - wygrzebie z domowych archiwów zdjęcia a także napisze artykuły o nich. Resztą zajmie się ekipa z gazetomania.pl . Końcowy efekt będzie wyglądał mniej więcej tak:
 Jeśli ktoś nie ma weny twórczej może skorzystać z jednego z 70 gotowych artykułów, w których uzupełnia się tylko takie dane jak imię, miejscowość, itp.

Żeby niespodzianka była jeszcze większa, można zamówić gazetę oprawioną w ramę - będzie gotowa do powieszenia w honorowym miejscu.  W końcu nie co dzień jest się na okładce ;-)

 

Oczywiście jest to pomysł nie tylko na prezent dla dziadków, ale również prezent na urodziny - wybór jest naprawdę spory :-)

8 komentarzy:

 1. Zapraszam na konkurs: http://blog.naszkoliberek.pl/konkurs-swieta-i-po-swietach/

  OdpowiedzUsuń
 2. Żeby tylko dziadkowie na zawał nie padli z wrażenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zastanawiam się nad minami naszych dziadków

  Zapraszam do nas znów blogujemy :) http://nowezycie-aniolek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę super pomysł, właśnie testuję na mężu. Tekst wymyślam wspólnie z naszymi przyjaciółmi i rodziną. Już nie mogę się doczekać reakcji męża. Dziękuję za pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 5. A może praktyczny prezent, na przykład telekomunikacyjny?

  OdpowiedzUsuń
 6. haha bardzo ciekawy pomysł na prezent :) Nie wiedziałam, że mozna takie rzeczy robic :) Moi dziadkowie, chyba byliby zbyt zawstydzeni, jakby zobaczyli siebie w gazecie. W tym roku postanowilam kupić im porządny materac ekologiczny i zadbać o ich zdrowie. Oni lubią takie praktyczne prezenty. Byli oczywiscie zachwyceni, kompletnie sie nie spodziewali takiego prezentu :)

  OdpowiedzUsuń