Strony

Nie zgadniecie jaki zaszczyt spotkał Zaradną!

Nie zgadniecie jaki zaszczyt spotkał Zaradną! Napisał do niej sam PREZES KRFIDG   :-))))))
Bynajmniej nie z życzeniami powodzenia na nowej drodze ;-) Nawet nie z upomnieniem, że nie uregulowała obowiązkowej jego zdaniem wpłaty. Otóż pan PREZES jest niezadowolony z faktu, że Zaradna ujawniła jego proceder. 
Facet wkopuje sam siebie, najpierw wysyła pismo wzorowane na urzędowe a teraz pisze, że Zaradna działa na szkodę jego przedsiębiorstwa :-) Czyli ujawnia swoje prawdziwe oblicze, jednocześnie grożąc Zaradnej skierowaniem sprawy do sądu :-)
Aaaa, nie spodobały mu się Wasze komentarze. Pan PREZES nie życzy sobie, żeby szkalować jego... dobre imię... ;-)

Swoją drogą, to jest szczyt bezczelności, straszyć sądem, bo ktoś nie dał się oszukać i ostrzega innych :-D

P.S. Panie PREZESIE, Zaradna ma doświadczenie w sprawach zarówno cywilnych jak i karnych. Nie jest Pan pierwszym który chce ją zaciągnąć na wokandę. Jeżeli jednak brak Panu wrażeń w życiu i cierpi Pan na nadmiar gotówki - proszę bardzo. Prawnik Zaradnej ucieszy się z kolejnego zlecenia :-D

A teraz quiz dla Was drodzy czytelnicy - pod który paragraf podlega działalność Pana PREZESA?

30 komentarzy:

 1. Ja na paragrafach się nie znam, ale intuicja podpowiada mi, że to zwykły straszak na Zaradną. Chodzi oczywiscie o odzew:-p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cwaniak szuka łatwej kasy u mnie jej nie znajdzie :-)

   Usuń
 2. nie wiem czy zaradna wie ,ale kiedyś w interwencji był program o tym jak ten Pan prezes nabierał ludzi i wyłudzał od nich kasę. właśnie chodziło w tym o te pismo co zaradna wczoraj udostępniła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, dlatego właśnie nie dałam się nabrać ani nie dam zastraszyć, z przyjemnością spotkam się z nim w sądzie :-D

   Usuń
 3. To faktycznie zaszczyt :))) I tak osobiście się pofatygował Pan Prezes do Zaradnej napisać??? No no no :D
  Już widzę jak Zaradna się boi :D
  A swoją drogą, zapewne setki tysięcy osób dają się oszukać, niestety... ja pewnie nie byłabym tak czujna jak Ty, ale tylko blondynką jestem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalnie, maila wydrukuję i w ramkę oprawię, w końcu nie co dzień dostaję maile od PREZESÓW :-)

   Usuń
  2. Zaradna, ale postaraj się i znajdź jakąś pozłacaną, w końcu wiesz, nie każdy dostąpił takiego zaszczytu i dostał e-maila od Pana Prezesa hehe.
   Wiesz co, jestem w szoku, że ludzie mogą być tak bezczelni
   pozdrówki

   Usuń
 4. oj Zaradna to teraz on Cie jeszcze bardziej oszkaluje :P żart ;) tupet musi gościu mieć i jeszcze się pogrąża...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak mnie serio pozwie, to wezmę kredyt i wykupię ogłoszenie na całą stronę w ogólnokrajowym dzienniku, żeby zebrać ludzi którzy mu zapłacili i tych którym groził (bo pan PREZES jest bardzo znany w internecie, nie tylko ja o nim napisałam), więc swoje pisemka pewnie hurtowo rozsyła :-)
   Wiecie, że jestem z tych "zesram się a nie dam się" :-D

   Usuń
 5. Czyżby art. 286 par. 1 k.k.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo :-) Pod jaki jeszcze?

   Usuń
  2. Hmm, może powiązać go z ustawą o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym? Art. 4 i 5.

   Usuń
 6. Hahaha! Co za bezczelny... "Pan PREZES" :P
  Pokaż mu, gdzie jego miejsce! A na paragrafach się nie znam, ale chętnie się dowiem, pod który z nich podlega PREZESIK i jego hmmm... przedsiębiorstwo :D

  OdpowiedzUsuń
 7. I jeszcze jedno jest mocno zastanawiające w tej całej historii. Że na tytuł "Solidnego przedsiębiorcy" już teraz nie pracuje się latami dbając o swoich klientów i jakość usług. Teraz można go po prostu kupić za kilka stów :)

  Jak przeglądam listę (długą jak stąd do Singapuru) przedsiębiorców, którzy dali się podejść, to aż mi ich szkoda...

  Bardzo, bardzo chciałabym, żeby ludziom weszła w nawyk ostrożność w podobnych sprawach. Tacy naciągacze mnożą się jak grzyby po deszczu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też była zdziwiona, że tyle osób to łyknęło. Z drugiej strony, może to jego taktyczna zagrywka a te firmy nawet nie wiedzą, że są umieszczone na jego stronie :-)

   Usuń
  2. Sama forma rejestru, jego przejrzystość są powalające na pysk. Za te ceny? :)

   Usuń
 8. Jakim to ciulem trzeba być... :D

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja chciałabym zwrócić uwagę tylko na jedną sprawę: pan Prezes nie mówi nic w tym pismie, że opłata jest obowiązkowa, żeby firma istniała. Mówi, że opłata jest obowiązkowa, aby dane firmy zostały umieszczone w tym całym KRFIDG. Co nie zmienia faktu, że zagrywka jest nieuczciwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to jest właśnie ta linia na której on balansuje, bo urzędowy charakter dokumentu oraz zastosowane zwroty sugerują obowiązek wniesienia tej opłaty.

   Usuń
 10. A tym razem się przedstawił chociaż, bo o ile pamiętam, pismo było bezimienne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W nagłówku pisma "urzędowego" PREZES umieścił swoje dane.
   Dzisiejszy mail mail wysłał z ogólnego adresu Krajowego Rejestru.... ale w piśmie / straszaku podał swoje pełne dane.
   Adres jak się okazuje wcale nie jest warszawski, jakim się posługuje w "urzędowym" piśmie.
   Mało tego, okazuje się, że Zaradna zna jego żonę i teraz jest naprawdę na niego mocno wkurzona... A może to ona za tym stoi?
   Jakby nie było, nie wzięli pod uwagę, że Zaradna jest członkiem wielu grup i forów plotkarskich, na których żona PREZESA nie raz zdradzała "rodzinne tajemnice". Jak pan PREZES zacznie się sądzić to ugotuje się we własnym sosie :-D

   Usuń
  2. Łochocho!!! no to się pan Prezes wkopał ;) Nie mogę powstrzymać ironicznego uśmieszku na twarzy. Kto mieczem wojuje i te sprawy ;)

   Usuń
 11. No to trzeba mieć tupet! może sobie myśli, że taki człowieczek to przestraszy się PREZESA z dużą kasą pod tyłkiem i da za wygraną. Trzeba być jednak debilem, bo jak się ludzie przeciw niemu zbiorą to mu dupsko przetrzepią aż miło:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale numer. Niezły interes Pan Prezes robi :) Tak jak pobieraczek :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zaradna, poniekąd zrobiłaś mu reklamę. Nie ważne jak, ważne że w ogóle mówią.

  OdpowiedzUsuń
 14. POlska górą!! :D Frajer myśli, że wszyscy się nabiorą i będą płacić a on będzie z tyłkiem na Karaibach drinki pił hehe;D BARDZO DOBRZE ZARADNA TRZEBA PISAC O TAKICH ZLODZIEJACH I TO WSZEDZIE!!!! BRAWO!!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. hhahhaha no nie mogę :D jesteś Boska Zaradna Mamo :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja chyba też rozszerzę swoją działalność o takie usługi. Do mnie przyszło coś takiego -->http://cedgif.pl/index.php/regulamin Tutaj tylko 172,60 i równocześnie także przyszło CRDGIF gdzie opłata już jest 194,00zł i jakoś tutaj strony nie mają. O ile cedgif każdy może mieć pretensje do siebie,że opłacił o tyle crdgif nie widzę żadnych wzmianek,że jest to tylko oferta handlowa. Ogólnie jestem zdziwiony tym ,że ludzie płacą. Jeżeli rejestruje się firmę za pomocą strony TAM JEST WZMIANKA ,że rejestracja jest darmowa. Kompletnie tego nie rozumiem.

  OdpowiedzUsuń