Strony

Rozwiązanie konkursu

Rozwiązanie konkursu:

Największą ilość głosów otrzymało  zdjęcie nr 41 i jego autor otrzyma kod rabatowy do sklepu internetowego sieci RTV EURO AGD obniżający cenę Karchera SC 2.500 C do 1zł.

Miejsca 2-4:
zdjęcie nr 34
zdjęcie nr 16
zdjęcie nr 67

Ich autorzy otrzymują nagrody pocieszenia - kody zniżkowe o wartości 79zł od serwisu Vitalia

Zaradni wybrali też "swojego"" zwycięzcę, który otrzyma kod rabatowy do sklepu internetowego sieci RTV EURO AGD obniżający cenę Karchera WV50 Plus do 1zł. Jest to autor zdjęcia nr 77 - może po zmyciu tych zimowych gwiazdek, wreszcie zawita do nas prawdziwa wiosna? :-)

Zaradni pozdrawiają wszystkich uczestników zabawy, którzy zdobyli się na odwagę aby pokazać światu swoje zakamarki. Zwycięzcy są proszeni o podanie swoich danych (imię, nazwisko + adres) z tego samego maila, z którego wysłali konkursową fotkę. Dziękujemy za udział w zabawie :-)

P.S. Wysprzątaliście te brudy po pstryknięciu zdjęcia?

26 komentarzy:

 1. Czemu sonda skończyła się już jak pisał pod nią że będzie jeszcze trwać 8 godzin.

  OdpowiedzUsuń
 2. Głosowanie było zapowiedziane, do godz. 19.59 i tyle trwało

  OdpowiedzUsuń
 3. Bo w regulaminie konkursu napisano, że będzie do godziny 20. Gratuluję zwycięzcom! Nie spodziewałam się takich dodatkowych nagród (mówię o kuponach po 79zł każdy) ! Zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W związku z tak dużą ilością osób biorących udział w zabawie, postanowiłam nagrodzić więcej osób :-) Niestety budżet sponsora na tą akcję był już zamknięty ale otrzymałam propozycję od Vitalii :-)

   Usuń
 4. Gratulacje :) Zaradna mamo ale podgrzaliście z Zaradnym atmosferę w sieci :) Ojjj gorąco było, więc może i śniegi stopnieją :) Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzie sie podziały znikające głosy? Nie świadczy to dobrze o poprawności głosowań i sugruje nadużycie. Ktoś mógłby powiedzieć, że zorganizowała Pani konkurs, w którym sama Pani wzięła udział zgarniając główną nagrodę. Szczególnie można by w to uwieżyć gdyż nie są publikowane wszystkie wpisy na forum. Jestem anonimowy, bo nie jestem zarejestrowany. To nie znaczy, że nie powinno się umiaszczać takich opini jak moje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi Anonimie - "główną nagrodę" otrzymałam jeszcze przed zorganizowaniem konkursu na blogu, więc daruj sobie takie insynuacje. Moją rolą było ogłoszenie konkursu i przekazanie agencji pracującej na zlecenie sponsora danych osób, które zwyciężyły. To oni ustalają między sobą szczegóły dotyczące odbioru nagrody.
   Zgadza się, nie publikuję wszystkich komentarzy, szczególnie anonimowych, bo zamiast zabawy, zaczęła się jatka. Mój blog nie jest miejscem do wyżywania swoich frustracji na mnie ani na czytelnikach.
   Jeżeli uważasz, że zorganizowałbyś to lepiej, proszę bardzo - załóż bloga, poczekaj aż ktoś zechce się na nim zareklamować, podpisz umowę i ustalaj sobie odpowiadające Ci warunki. Gwarantuję, że choćbyś stanął na głowie i tak znajdą się niezadowoleni, jak tu.

   Usuń
  2. Gdzie się podziały zniakające głosy? Czy tak trudno odpowiedzieć na to pytanie?

   Usuń
  3. Trudno, bo nie jestem informatykiem który stworzył ankietę ani nie pracuję w platformie ją obsługującej. Na fb wkleiłam zrzut ekranu z tym, że nie mam możliwości edytowania jej. Jakiej jeszcze odpowiedzi oczekujesz Anonimie? Przecież ich nie zjadłam!

   Usuń
 6. ta sonda to czyste oszustwo wiem bo sam się za późno dowiedziałem bo bym to wygrał wystarczy nabić głosy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za późno dowiedziałeś się jak oszukać system? No jak mi Cię szkoda, naprawdę... Właśnie tacy ludzie psują ideę gry fair play :-(

   Usuń
  2. zdjęcie 41 oszukiwało i jakoś Ci to nie przeszkadzało, tyle razy mu kasowało głosy w sumie ich miał około 2000 i to niby z Facebooka ogarnijcie się proszę. Najmniej inteligentna osoba by się zorientowała że ponad około 300 głosów to już oszuści. LOL

   Usuń
  3. Nie jestem detektywem i nie mam zamiaru prowadzić dochodzenia. Zaprosiłam ludzi do zabawy, zasady były jasne. Sonda jest oficjalnym składnikiem platformy bloggera. Dziękuję tym, którzy się bawili, nic nie poradzę na to, jeśli ktoś oszukiwał. A jeśli to robił, to świadczy źle o tej osobie.

   Usuń
 7. gratuluję zwycięzcom :) ciekawa jestem efektów po :)))

  OdpowiedzUsuń
 8. zaradna nie przejmuj się komentarzami zawsze komuś coś nie będzie pasowało, nie wiem jak można kogoś tak obrażać także ja Ci bardzo dziękuję za konkurs i za dobra zabawę. A.K.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak szkoda, że miałam czysto...
  A gdyby tak kilka dni wcześniej, przed świętami i horror za moją szafą by wygrał :D haha :D

  Gratuluję i zazdroszczę z całego serca!! :) Oby Was słonko w tyłeczki przypiekło ;P

  Zaradna Mamo olej! I się nie denerwuj :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Hurra! Gwiazdki u mnie twardo są dalej...no teraz to już na pewno poczekają na parownicę :DD

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję, ale będą mieć teraz czyściutko;)

  OdpowiedzUsuń
 12. U mnie też na blogu nie obyło się od złych komentarzy. Zaradna nie przejmuj się, zarejestrowani nie piszą takich rzeczy a anonimy mają jeszcze czelność pisać, że za późno się dowiedzieli jak oszukać system. Nagrody były dwie, tylko dwie osoby mogły wygrać.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zaradna się nie przejmuje mogliśmy obserwować to interesujące zjawisko socjologiczne- Jak banda ludzi potrafi popsuć zabawę oraz co jest w stanie zrobić/ napisać człowiek dla 700zł, trochę żałuje że Zaradna zablokowała komentarze... ale rozumiem

  Serdeczne gratulacje dla zwycięzców.
  Puch

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję i zazdroszczę nagród :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję wygranym :)

  Jak tak czytam co się działo przez te kilka dni, to aż mi się niedobrze robi -_-
  Niektórym to chyba mózgi odebrało.
  Ja jedynie żałuję, że nie miałam okazji zobaczyć czy ktokolwiek zagłosował no moje zdjęcie, ale to w sumie nie ważne ^^

  Zaradne, następnym razem proponuję zrobić sondę, ale decydujący głos sama zabierz.
  Tak, czy siak i tak większości nie dogodzisz - dla mnie to w sumie była ciekawostka.
  Pozdrawiam i dziękuję za ciekawe obserwacje... ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. ALe zadymkę przegapiłam, a brałam udział w konkursie :) Zaradna się nie zraża- konkurs był bardzo fajny, nagrody super, a że ludzie nie mają dystansu do świata to już ich problem, nie nasz.

  Tylko niech Zaradnej nie przychodzi do głowy bloga kasować z powodu garstki myślących inaczej

  OdpowiedzUsuń