Strony

Dzisiaj jest przełomowy dzień w życiu wielu rodzin.

Hej ho, hej ho - do przedszkola/szkoły/pracy by się szło :-)
Dzisiaj jest przełomowy dzień w życiu wielu rodzin. Kochani, Zaradna życzy Wam spokoju i szybkiej adaptacji do nowych warunków. Żeby każdemu z Was poniedziałek kojarzył się z radością. Najmłodszym z zabawami w przedszkolu, starszym z ciekawymi lekcjami w szkole, a najstarszym... najstarsi sobie poradzą :-)
Zaradna ma nadzieję, że wrzesień otwiera przed Wami nowy, pełen sukcesów i radości rozdział w życiu. Wszystkiego najlepszego!

6 komentarzy:

 1. Mój 3-latek pobiegł dzisiaj z uśmiechem i w podskokach do przedszkola. Pierwszy raz! No prawie pierwszy bo byliśmy 3 razy na spotkaniach adaptacyjnych. Z córą było podobnie. A teraz od połowy wakacji płakała za przedszkolem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień jak codzień...PRAWIE...robi wielką różnice...Najgorzej ma młody..adaptacja po 2 m-cach...nie zazdroszczę mu..a idzie do 3 klasy z takim entuzjazmem jak ja witam ..teściową, hehe..

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas (UK) pierwszy dzien szkoly (jutro, tj. 3ego wrzesnia) jest jak kazdy inne dzien roku szkolnego - nie ma zadnego galowego stroju (obowiazuje jednakowy ubior szkolny), zadnych apeli, zadnego oficjalnego rozpoczecia. Chyba najbardziej na ten dzien czekaja rodzice, bo po 6-ciu tygodniach wakacji moga wreszcie odetchnac :D

  OdpowiedzUsuń
 4. I wzajemnie :) U nas pierwszy dzień minął spokojnie. Zobaczymy czy jutro będzie wstawać do przedszkola z takim zapałem jak dziś :)

  OdpowiedzUsuń