Jackie Stallone vs tiger stripes

Zaradna w tym roku  skończy 33 lata, ma sporo siwych włosów, kilka zmarszczek, cellulitis. Nie jest jeszcze stara i wcale się tak nie czuje, ale widzi jak wiek odciska swoje piętno na ciele. Parę dni temu Zaradna znalazła ogłoszenie, że telewizja szuka osób chętnych do darmowych operacji plastycznych (darmowe jak darmowe, niby się nie płaci ale cała Polska zobaczy wady naszego ciała). Najpierw zaciekawiła się, potem przejrzała pełną ofertę i postanowiła się jednak nie zgłaszać. Zaradna lubi swoje niedoskonałe ciało. Dba o nie, kremuje, masuje, balsamuje ale pod nóż nie pójdzie. Nie zaryzykuje, że jej się spodoba, bo w szale dążenia do doskonałości może przegapić moment w którym trzeba powiedzieć sobie dość. Jak np. mama Sylwestra Stallone - Jackie.


Zaradna zdecydowanie bardziej woli takie podejście do życia:


A czy WY poddałybyście się darmowej operacji plastycznej?

13 komentarzy:

 1. Darmowej, czyli takiej którą zobaczy cała Polska? Nie. Przyznaje że mam swoje wady, baa mam za sobą taki zabieg, ale robiłam je w totalnej konspiracji z mężem. I w życiu nie zgodziłabym się za finansowanie w zamian za ujawnienie się z problemem. Moim zdanie to cecha celebrytyzmu, a ja wole być anonimowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może to slogan..ale piekno płynie z naszego wnętrza..jak się nie kochasz to żaden "chirurg" ci nie pomoże... a więcej satysfakcji jest gdy samemu się coś osiagnie..np. zrzucenie wagi..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że tak. Jednak są przypadki, kiedy samo zrzucenie wagi nie pomoże.

   Usuń
 3. Zaradnej na pewno chodziło o cellulit,czyli skórkę pomarańczową,a nie cellulitis,która określa zapalenie tkanki łącznej ;) Wiele ludzi nie zwraca uwagę,a to przecież ogromna różnica.
  Skusiłabym się na jedną operację plastyczną,ale zdecydowanie wolałabym za nią zapłacić niż pokazać się całej Polsce ;)
  Mimo wszystko jednak lepiej jest zaakceptować i pokochać swe ciało :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za uwagę! Chodziło o skórkę pomarańczową :-)

   Usuń
 4. Gdyby po nocach nie mogła spać zamartwiając się obwisłymi cyckami sięgającymi kolan (nawet dzieć to niestety zauważa) to zgłosiłabym się do takiego programu w trosce o swoje zdrowie psychiczne. Na chwilę obecną mam kompleksy, ale aż tak bardzo się nimi nie stresuję, więc... nie jestem gotowa pokazywać całej Polsce swojej nagości.

  OdpowiedzUsuń
 5. W życiu nie podałabym się operacji plastycznej. Nie ma takiej opcji

  OdpowiedzUsuń
 6. Heh, pamiętam jak podnosiłam się po cc. Moje myśli krążyły w temacie: nigdy, żadnej operacji plastycznej! Pomyśleć, że kobiety robią sobie takie operacja i TAK cierpią!! Nigdy w życiu.
  Też kocham moje ciało, które jest niedoskonałe. Po ciąży kocham je jeszcze bardziej! Za to, że dało radę! Cały mój organizm dał radę :) A te kilka rozstępów? No cóż bywa i tak :)
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mimo,że mam trochę niedoskonałości(rozstępów dosyć dużo jeszcze z okresu dojrzewania, tłuszczyk, który można by odessać) to nigdy nie zdecydowałabym się na operację. Jeśli komuś źle jest w jego ciele to wg mnie należy wziąć się za siebie i samemu osiągnąć to, czego się chce.

  OdpowiedzUsuń
 8. jak na razie ze swoimi niedoskonałościami potrafię funkcjonować i je akceptować:)... jednak jeśli miałabym właśnie obwisłą skórę brzucha, piersi do pasa, zniekształconą jakąś część ciała i nie stać mnie by było na taką operację to zgodziłabym się nawet obnażyć swoje niedoskonałości w TV... ludzie gadają przez chwilę, a ja bym pozbyła się problemu jeśli by się udało na zawsze...

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdybym miała coś w sobie poprawić to uzębienie.Bielutkie ,proste ząbki mi się marzą...

  OdpowiedzUsuń
 10. operacje plastyczne są po to, aby pomagać ludziom, którzy ucierpieli w wypadkach i innych tego typu przypadkach, a nie po to by się upiększać i zatracić...

  OdpowiedzUsuń
 11. Nigdy bym się nie zdecydowała na pokazanie nago całej Polsce, nawet jeśli operacja miałaby być za darmo, a owszem nie lubię swojego ciała. Ledwie dałam się namówić na bycie "tajemniczą klientką" w Ostrym cięciu, a tam tylko strzyżenie i farbowanie mi zrobili.

  OdpowiedzUsuń