Strony

sikanie na pasek

Wybaczcie Zaradnej eksibicjonizm uprawiany w ostatnich wpisach. Mało brakowało, żeby wrzucić jeszcze filmik z sikaniem na pasek. Są takie dni w życiu kobiety (a może człowieka, coby nie brzmiało tak seksistowsko), że ma się ochotę wykrzyczeć wszystkie emocje, dobre i złe, pospolite i te intymne. Są dni, że hormony szaleją, płacze i śmieje się jednocześnie, ma się ochotę dzielić tym wszystkim z całym światem. Miło jest wiedzieć, że tam po drugiej stronie kabla jest ktoś życzliwy, trzymający kciuki, wspierający choćby słowem. Ktoś kto się z nami śmieje, kto z nami płacze. 
Zresztą blog to takie uchylone drzwi do naszego życia. Jeden przejdzie obok ani ich nie zauważy, drugi zajrzy przez szparę, jeszcze inny zapuka i da się zaprosić na herbatę. Jedni gospodarze zapraszają tylko do salonu, inni do kuchni, jeszcze inni dają swoim gościom większą swobodę.Zaradna traktuje Was jak dobrych znajomych, sąsiadów z jednego (wirtualnego) osiedla, dlatego uchyla przed Wami drzwi do swego życia ciut szerzej :-)


Zanim Zaradna poszła na betę, pojawił się okres. Nie będzie trzeciego... nie tym razem ;-)

15 komentarzy:

 1. Wiesz nie wiem czy gratulować czy nie, ale skoro sie cieszysz z kazdej mozliwosci to jednak gratuluję;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry dopisek na końcu- nie tym razem.:) Pozdrawiam!;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam, jak spóźniał mi się okres, kiedy najmłodszy miał osiem miesięcy. Przerwa trwałą 53 dni, a ja test zrobiłam dopiero około 50 dnia zaklinając rzeczywistość... Teraz trzeciego nie będzie, ale myśl zakiełkowała, co? Że może jednak się postaracie?

  OdpowiedzUsuń
 4. :) jeszcze zdążysz mnie dogonić ;) :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspieramy i z przyjemnością czytamy. A ja ze swej strony dziękuje za miłą gościnę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać nie tym razem ;) Jak najdzie ochota to zdążycie i z trzecim, w sumie to może bliźniaki tym razem ;)
  A ekshibicjonizm wybaczam :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Ekshibicjonizmu zazdroszcze-ja tak z pewnych wzgledow nie moge,musze wiekszosc zostawiac dla siebie:( A co do reszty,coz-widac tak mialo byc,moze to nie ten czas:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zaradna gratulować czy nie? Z jednej strony fajne masz dzieciaki to powinnaś się o 3 takie fajne postarać :) a z drugiej strony jeśli to jeszcze nie ten moment - chociaż jak to mówią nigdy nie ma dobrego momentu na dziecko - dzieci same wybierają sobie moment na pojawienie się

  OdpowiedzUsuń
 9. Zawsze jak najdzie cię jednak ochota na trzecie to możesz się postarać ;) (a raczej możecie, bo samej to ciężko :P)

  OdpowiedzUsuń
 10. a u mnie 5 tc. być moze blżniaczej - bo jeden zarodek a drugie...chm albo zarodek albo krwiak....za tydzien sie dowiem. Lekarz ne kazał sie cieszyć, niewiadomo co bedzie....

  OdpowiedzUsuń
 11. Jakoś tak dziwnie mi po przeczytaniu tej wiadomości. Chyba ciut liczyłam na to trzecie :)
  Ważne że się jednak wyjaśniło. A kto wie może Zaradni się jednak zdecydują? buziak :*

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale zaradna poczula ulge czy byla raczej troszke zawiedziona? :)

  OdpowiedzUsuń
 13. ciekawe co przyszłość przyniesie

  OdpowiedzUsuń
 14. widać uśmiech, że jeszcze nie tym razem... a w planach, może jeszcze odległych, taka myśl już się nasuwa? jeśli tak to trzymam kciuki:)

  OdpowiedzUsuń