Strony

10 bonów na zakup wyjątkowego kalendarza!

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, zaczynamy rozglądać się za nowymi kalendarzami. Zaradna dostała propozycję, która chyba większości rodzicom bardzo się spodoba. Konkurs, w którym nagrodami są bony na zakup spersonalizowanych kalendarzy:

http://www.fotobum.pl/index.phpOprócz możliwości zaprojektowania wyglądu kalendarza wg własnych upodobań, jest jedna funkcja, która bardzo przypadła Zaradnej do gustu:

W ten sposób można zapisać wszystkie ważne daty dla rodziny, od urodzin, imienin przez wizyty lekarskie, szczepienia po przegląd samochodu czy koniec ubezpieczenia :-)

Teraz przejdźmy do szczegółów konkursu - aby wziąć w nim udział, należy:

1) polubić stronę sponsora FOTOBUM na FB - KLIK
(bo Zaradną już chyba lubicie, co ;-) )
2) napisać, jakie Waszym zdaniem są najważniejsze elementy kalendarza a jakie są zbyteczne. Można to zrobić w formie wypunktowania plusów/minusów, opisowo, żartobliwie - pełna dowolność.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres zaradna.mama@op.pl, w terminie do 24.11.2013, godz. 23.59
- 25.11.2013 Zaradna opublikuje Wasze odpowiedzi. 
- 28.11.2013 zostaną ogłoszeni zwycięzcy. 5 zwycięzców wybierze Zaradna, 5 osoba ze strony sponsora. 

Wartość bonu to 50zł. Konkurs jest łatwy, lekki i przyjemny (oby nadchodzący rok był taki!). Żadnych walk na lajki, komentarze itp. To jak, są chętni?

Na koniec ciekawostka - Zaradna będąc nastolatką kupiła modny w tamtym czasie, kalendarz książkowy dla uczniów. Wkurzyła się bardzo, bo znalazła w nim wiele błędów zarówno edytorskich (quizy drukowane podwójnie za to bez odpowiedzi, które miały być, pomyłki w datach, stek bzdurnych informacji, typu znaczenie psich i kocich imion itp.). Napisała do wydawnictwa list pełen żalu (kalendarz do tanich nie należał), wytknęła wszystkie błędy, strona po stronie. Wyrzuciła z siebie całą złość, wysłała list i wkrótce zapomniała o sprawie. Wielkie było jej zdziwienie, kiedy po kilku miesiącach dostała paczkę książek od wydawnictwa + zaproszenie na wręczenie nagród za najlepszy list roku. Wnioski? Jak coś jest nie takie jak powinno, należy to zgłaszać ale trzeba to robić w sposób kulturalny i nie anonimowy :-)

3 komentarze:

  1. Fajne kalendarze. Ja od dwóch lat robię kalendarze dla mamy i siostry ale mam swoją sprawdzoną firmę:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgłoszenie wysłane;) Próbuję szczęścia;)

    OdpowiedzUsuń