Strony

Ogłoszenie wyników konkursu sponsorowanego przez FotoBum

W kalendarzu jest 28.11, przyszła pora na ogłoszenie wyników konkursu sponsorowanego przez
http://fotobum.pl/
Nagrodami są bony o wartości 50zł do wykorzystania w ich sklepie, na zakup np. spersonalizowanego kalendarza. Zadaniem konkursowym było napisanie, jakie są najważniejsze opcje kalendarza a jakie zbyteczne. Wasze odpowiedzi są opublikowane TU, teraz poznajcie zdanie Zaradnej, która korzysta z dwóch rodzajów kalendarzy - ściennego i książkowego.
Idealny kalendarz ścienny powinien mieć duże czytelne daty, pasek z przesuwnym okienkiem i widok na kolejny miesiąc. Obok dat przydaje się odrobina miejsca, na zanotowanie ważnego wydarzenia. No i widok/zdjęcie. Przecież będzie wisiał na ścianie, musi być piękne, tu na szczęście jest duże pole do popisu bo każdy może wg własnego gustu zaprojektować szatę graficzną i wstawić ulubione fotki. 
Kalendarz książkowy, ten musi spełniać więcej wymagań Zaradnej, jest nie tylko planerem, notesem ale i pamiętnikiem. Zaradna ma hopla na punkcie wyglądu kartek w kalendarzu, preferuje te w kratkę. Niezbędne jest czytelne oznaczenie dat, mapa Polski/Europy, wykaz imienin, skorowidz na końcu, gumka/rzep zamykający i uchwyt na długopis. I najważniejsza sprawa - kalendarz książkowy musi być szyty, nie klejony żeby wytrzymał codzienne wertowanie. Kalendarze te mają zdaniem Zaradnej masę zbędnych informacji, z których nigdy nie skorzystała: fazy księżyca, odległości między poszczególnymi miejscowościami, przelicznik miar, telefony do przeróżnych urzędów, rozmiary odzieży.
A teraz czas na zwycięzców: bony o wartości 50zł odhttp://fotobum.pl/ otrzymają:
Monini0 
Natalia G. 
Anula W.  
Ania M. 
Aneta B. 
Samotna Mama  
Urszula R.
linkas80 
Aleksandra K.
Kura
Prześlijcie Zaradnej swoje dane (imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy) z tego samego adresu, z którego wysłaliście konkursowe zgłoszenie. Gratulacje!

3 komentarze:

  1. Dziękuję, chwilę temu wysłałam dane :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Drogie mamy,
    chciałam Was bardzo serdecznie zaprosić na stronę http://www.nianiazprzedszkola.pl/
    Możecie tam bezpłatnie znaleźć nianię lub opiekunkę współpracującą z przedszkolem!

    OdpowiedzUsuń