Strony

Pierwszy w Polsce Kongres Ojców19 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się pierwszy w Polsce Kongres Ojców - wydarzenie, podczas którego ojcowie będą mieli okazję podyskutować z ekspertami rozmaitych dziedzin na temat urlopów rodzicielskich, sytuacji rodziców na rynku pracy, podziału obowiązków na linii mama-tata oraz wielu innych zagadnień związanych z wychowaniem i opieką nad dzieckiem, zwłaszcza w pierwszych latach jego życia.
 
Pośród prelegentów Kongresu znajdą się między innymi Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, Henryka Bochniarz czy publicysta i autor książek o dzieciach i rodzinie - Leszek K. Talko.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie (zapisać można się bezpłatnie za pośrednictwem formularza na www.kongresojcow.pl), jak i do rozpowszechniania informacji na temat tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że 19 grudnia na Stadionie Narodowym zjawi się naprawdę silna reprezentacja ojców! Najmłodsi, rzecz jasna, mile widziani - nad ich dobrą zabawą i bezpieczeństwem podczas Kongresu będą czuwali opiekunowie i animatorzy. 

1 komentarz:

  1. Fajny kongres tylko szkoda że tak daleko. Mój mąż pewnie by pojechał o ile w mieście nie byłoby kongresu gier na Xboxa :)

    OdpowiedzUsuń