Strony

Na szczęście internet nie zasypia

Jest 0.55 w nocy, czyli już poniedziałek - Zaradna już (jeszcze?) pracuje... i dobrze jej z tym. Wiecie, bez pracy nie ma kołaczy i takie tam ;-) 
Na szczęście internet nie zasypia i można pracować o dowolnej porze. A Wy jesteście typem sowy czy skowronka? Kiedy macie największy zapał do pracy?

9 komentarzy:

 1. Ja też uwielbiam pracę w nocy, nikt się nie pałęta pod nogami. Mówiąc Mamo chce to lub tamto.
  Za to rano, nie ma zmiłuj się. Pomimo niewyspania, dzieci wycisną z ciebie wszystkie soki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie sową :) Zapału przybywa mi wieczorem, a najlepiej mi się robi cokolwiek w nocy. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy, mogłabym przespać całe życie i byłabym szczęśliwa. Jednak jak muszę to wolę wcześniej wstać niż późno zasypiać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że pora wpisu świadczy sama za siebie:))) Jestem zdecydowanie typem sowy. Gdy wszystkich pousypiam mam dopiero czas dla siebie, na hobby i na nadrabianie domowych zaległości
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mogłabym siedzieć do 2, co czasami robię, ale rano jest katastrofa :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja uwielbiam spać, więc siedzę do późna tylko z konieczności.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie lubię długo spać, mam poczucie marnowania czasu. Pracować wolę raczej rano, ale życie zmusza mnie to robienia tego wieczorem - ostatnio też do 1 ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja wraz z wiekiem zauważam, że siedzi we mnie pół sowy, pół skowronka. Z racji, że po 14 latach postarałam się :) o drugie dziecko (lat 2 a ja 41) zasypiam razez z córką o 21 z minutami a wstaje (oczywiście tylko gdy mam wolne) też z nią o 8.30.

  OdpowiedzUsuń