Strony

Jak wygląda Wasze domowe biuro? Rozdawajka u Zaradnej

Drodzy Czytelnicy, drogie Czytelniczki - jak wygląda Wasze domowe biuro? Zróbcie zdjęcie i prześlijcie do Zaradnej na zaradna.mama@op.pl
Zaradna szuka motywacji, bo już nie może patrzeć na swój warsztat pracy. Może macie jakieś swoje sposoby na przechowywanie szpargałów, dokumentów itp.? Takie własne DIY? Biurko do zdjęcia nie musi być super wysprzątane. W ramach podziękowania za przesłanie zdjęcia, Zaradna prześle trzem osobom  zestawy materiałów biurowych (zakreślacze, cienkopisy, przekładki, do segregatorów, karteczki samoprzylepne,  notesiki i takie tam biurowe duperelki). Wpis nie jest sponsorowany przez żadnego konkretnego producenta, robiąc zakupy dla siebie, Zaradna kupi też coś dla Was. Taka mała niespodzianka na początek wiosny i wiosenne porządki :-)
Uwaga - chodzi o biuro domowe, bo na urządzenie i wyposażenie biura w pracy rzadko mamy wpływ. A może Wasze zdjęcia będą inspiracją dla innych, którzy zechcą całkiem odmienić swoje biurko? Aparaty w dłoń i do dzieła, na zdjęcia Zaradna czeka do niedzieli 23.03.2014 do godz. 21.00.

3 komentarze:

 1. A zaradna ma jakąś stronę w internecie, gdzie kupi gadżety biurowe? na all multum sprzedawców, a w stacjonarnych w każdym coś ciekawego, ale nie chcę jeździć po takie pierdółki po całym mieście. Uwielbiam kupować zakreślacze, cienkopisy, karteczki teczki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kupuję w Makro, oni mają też sklep z art. biurowymi online, ale biurówki uwielbiam kupować "na żywo".

   Usuń
 2. ja głównie zaopatruje się w Ikei w takie pierdoły i póki co znajduje wszystko czego szukam

  OdpowiedzUsuń