Strony

Gratka dla Wrocławian - Wroclove Design

II Międzynarodowy Festiwal Dobrych Projektów startuje już dziś! Festiwal udowodni, że projektowaniem nie muszą zajmować się tylko dorośli - zapraszamy do strefy KIDS DESIGN, w której przygotowaliśmy specjalne atrakcje dla najmłodszych projektantów.

Specjalną atrakcją dla dzieciaków będzie „bajkowanie”- okazja do posłuchania mistrzowskich interpretacji ulubionych dziecięcych lektur. Swoje ulubione pozycje oraz te, które podsuną goście KIDS DESIGN, przeczytają aktorzy Teatru Polskiego – Teresa Sawicka i Jakub Giel. Wspólne czytanie odbędzie się 15 maja (czwartek) o godzinach 13:00 oraz 17 i 18 maja (sobota i niedziela) o godz. 12:00.
W strefie KIDS DESIGN  zostaną zaprezentowane najciekawsze produkty dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na specjalne warsztaty, na których będzie można zaprojektować pokój za pomocą specjalnych klocków Hocko, uszyć swój designerski t-shirt wraz z SUS Toys i Jollygoodfellow czy stworzyć własną grę planszową z Dam!Design. Szczególnie polecamy warsztaty RoboKids, na których młodzi projektanci dowiedzą się z czego składa się robot i będą mieli możliwość „ożywienia” jednego z nich. Pełen program warsztatów pod adresem: http://wroclovedesign.pl/category/sekcje/warsztaty/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz