Strony

Lego Duplo - dzieciaki je kochają :-) Niespodzianka dla Czytelników Zaradnej

Kiedy dzieciaki były w szkole i przedszkolu, kurier przyniósł dla nich niespodziankę – wielki zestaw klocków LegoDuplo
Gdy ją zobaczyły radości nie było końca
Szybko rozprawili się z pudłem
i przystapili do budowania. Młody jako przyszły inżynier uważnie przestudiował instrukcję. Wydawał Małej polecenia typu podaj 2 niebieskie kwadraty, teraz błękitny prostokąt itp. 
W 15 minut powstała budowla jak na obrazku
 Potem były zabawy w podbijanie zamku, w jego rozbiórki i modyfikacje. Ale oprócz zabawy w budowanie, Zaradni wykorzystują klocki do nauki liczenia
a także pisania
Tych klocków nie trzeba reklamować. Kiedyś były marzeniem, oglądanym z wytęsknieniem na wystawie Pewexu. Dzisiaj można wybierać i przebierać w dostępnych seriach.


Kilka słów na temat klocków od producenta:
LEGO®DUPLO® to zabawka, która pobudza wyobraźnię, rozwija kreatywność i wzmacnia poczucie pewności siebie u małych dzieci. Z LEGO® DUPLO® maluchy mogą zbudować wszystko, co tylko przyjdzie im do głowy - pojazdy, zwierzęta, domy, zamki i inne budowle własnego pomysłu.
Klocki LEGO® DUPLO® są duże i specjalnie dostosowane do rozmiaru małej rączki dziecka, dzięki czemu już nawet półtoraroczne maluchy mogą rozpocząć przygodę z kreatywnym budowaniem. Istnieje wiele sposobów łączenia klocków i tworzenia z nich większych konstrukcji. Dzięki temu zabawa jest ciekawa i dynamiczna, a dziecko utrzymuje zainteresowanie budowaniem przez długi czas, dając przy tym upust swojej nieograniczonej wyobraźni.

Co Zaradna może dodać? Mając dwoje dzieciaków (5 i 6 lat) a co za tym idzie kilkuletnie doświadczenie klockowo – zabawkowe stwierdza, że te klocki są w zasadzie niezniszczalne. Nie łamią się, nie pękają, Zaradna myje je w zmywarce (nie odbarwiają się). Dzięki temu, że każdą serię można łączyć z inną, można z nich budować wszystko na co pozwoli wyobraźnia. Są drogie, ale w tym przypadku cena jest odzwierciedleniem jakości.
Rada Zaradnej – przed różnymi okazjami (urodziny, Dzień Dziecka, Mikołajki itp.) można dogadać się z rodziną, że zamiast indywidualnych prezentów robicie zrzutkę na klocki. Taka zrzutka jest ekonomicznym rozwiązaniem a dziecko będzie miało zabawkę na lata, która będzie rosła razem z nim. Zobaczcie jak to działa u Zaradnych: dwoje dzieci x kilka okazji w roku i dzieciaki mają już taki zestaw klocków:

A teraz niespodzianka
Producent Lego Duplo ma dla Czytelników Zaradnej zestaw klocków. Prześlijcie Zaradnej zdjęcie (na adres zaradna.mama@op.pl) – jak bawicie się z dzieckiem klockami (jeśli nie macie Lego Duplo to nie szkodzi, chodzi o klocki i to jak się nimi bawicie).
Na Wasze zdjęcia Zaradna czeka do 26.10.2014, do godz. 23.59
Przesłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację na blogu i na stronie Zaradnej na FB.
O przyznaniu klocków zdecyduje przedstawiciel producenta.
Informacja o tym, kto otrzyma zestaw zostanie opublikowana na blogu do dnia 31.10.2014

9 komentarzy:

 1. Zdjęcia dodajemy tutaj pod postem czy na fb czy w wiadomości prywatnej??

  OdpowiedzUsuń
 2. Może być kolaż z 2 zdjęć?;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny konkurs :) My się jeszcze nie bawimy klockami ;) Pamiętam swoje pierwsze LEGO nie było wtedy żadnego 'dziewczyńskiego' zestawu i dostałam wyspę piratów :) to był najlepszy prezent EVER!

  OdpowiedzUsuń
 4. Klocki Lego Duplo są najlepsze na świecie! :) Mój Kacper je uwielbia po prostu. Mógłby się bawić godzinami.

  OdpowiedzUsuń