Strony

Zakupy w Tesco Online już dostępne także w Toruniu

Czy są tu Czytelniczki z Torunia? Wy już też możecie robić zakupy w Tesco ONLINE:-)

Zaradna uwielbia tę formę, bo nie dźwiga, nie szuka produktu przeniesionego na inny regał, nie stoi w kolejce, nie szarpie się z wózkiem, który permanentnie skręca na jedną stronę, nie opędza się od żuli na parkingu i nie kupuje masy "przydasi" które są wystawione na promocjach. Jest lista zakupów, wybrana godzina dostawy i pan/panowie wnoszą wszystko do domu (nawet jak nie ma w bloku windy) :-)
Co istotne, przy dostawie można sprawdzić jakość produktu i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości od razu go oddać (co się Zaradnym jeszcze nigdy nie zdarzyło, bo owoce i warzywa są przywożone świeżutkie, niepoobijane).

5 komentarzy:

 1. Wiemy :-D sprawdziliśmy i uwielbiamy. Przemiły pan wszedł na 3 piętro, bez windy oczywiście przynosząc 40 litrów napojów i innych ciężarów. I jeszcze był kubek długopis i magnes gratis :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo u nas nie było gratisów, ale widok mężczyzny wnoszącego 24 litry mleka, wracającego po tyle samo płynów do prania/płukania jest wspaniały :-) Jeszcze bardziej lubi to Zaradny, tym bardziej, że na chemii jest o wiele słabszy niż wcześniej.

   Usuń
 2. Ja na tej zasadzie zaczęłam zamawiać żwirek dla kotów na allegro. Wcześniej pracowicie targałam jeden worek tygodniowo. Teraz miły Pan kurier przynosi mi moje 20 kg żwirku pod drzwi raz w miesiącu :) Cenowo wychodzi tak samo nawet z przesyłką a ta satysfakcja, że żwirek sam do mnie przychodzi jest bezcenna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakupy online to zawsze mega wygoda:)

  OdpowiedzUsuń