Strony

Mikołaj listy pisze... również do dorosłych ;-)

Dzieciaki piszą listy do Mikołaja, a co gdyby to Mikołaj napisał do nich? Maluchy Zaradnej byłyby posikane z radości. Nie ma rzeczy niemożliwych, więc da się załatwić, żeby listonosz przyniósł prawdziwy list, z danymi dzieciaków, nadany przez Staruszka z brodą.
http://webep1.com/Zobacz/To?a=8033&mp=2060&r=Lw2
Jak? To proste, po kliknięciu w LINK, przeniesie się na stronę gdzie należy podać imię dziecka/dzieci, wybrać jeden z dostępnych szablonów, lub napisać własną treść (można zrobić dzieciakom świetny kawał, pisząc o sprawach, o których wiecie tylko Wy) i wybrać czy chcecie list a może film od Mikołaja? Koszt takiego listu, razem z wysyłką to tylko 14,99zł a ile radości :-)

Uwaga - jest też wersja listów dla dorosłych a ich treść jest wyjątkowo trafiona ;-)

9 komentarzy:

 1. Korciło mnie skorzystać, ale... sama taki list napisałam na świątecznej papeterii (czcionką przypominającą pismo odręczne), zaadresował kopertę dla eM i sprawiłam mu mega radochę za free :)

  I 14,99 zł zaoszczędzone :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo, masz punkt więcej zaradności niż ja :-)

   Usuń
 2. Dokładnie można takie coś wykonać samemu o ile ma się tyle czasu i chęci, żeby dziecko nie widziało naszych poczynań ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. List można zrobić samemu, ale film z Mikołajem to już więcej zachodu i fajnie skorzystać z gotowej opcji. Szczególnie, gdy brak czasu na cokolwiek. Super pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też miałam zamówić ale ... wolę dodać tą kwotę do prezentu dla dzieci a samodzielne napisanie listu i wklejenie go potem na papeterię świąteczną (dostępną w necie) nie zajęło mi więcej niż kilkanaście minut.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, mam pytanie :) Gdzie Pani znalazła papeterię na którą można wklejać tekst ? Ja znajduję samą w jpg :( Będę wdzięczna za pomoc :)

   Usuń
  2. No właśnie w jpg a potem w programie graficznym wpisałam treść.
   Przepraszam wcześniej nie zauważyłam pytania.

   Usuń
  3. Można też napisać w wordzie i pododawać cliparty świąteczne.

   Usuń
 5. świetny pomysł...szkoda, że za czasów mojego dzieciństwa nikt nie miał takich fajnych pomysłów...:)

  OdpowiedzUsuń