Strony

Rodzic daje życie, rodzic ratuje życie... o ile potrafi

Rodzic daje życie, rodzic ratuje życie... o ile potrafi. Dzieci są największą wartością w życiu rodziców, którzy dają z siebie wszystko aby zapewnić im wszystko to, co najlepsze. Jednak to nie wartości materialne są najważniejsze a życie samo w sobie. Życie i zdrowie są jednak bardzo kruche, o czym co roku przekonują się tysiące rodziców.
Zakrztuszenie, oparzenie, złamanie - to tylko kilka przykładów z wypadków, jakim ulegają dzieci we własnym domu, pod opieką rodziców. Są to sytuacje trudne do przewidzenia i uniknięcia, dlatego też każdy rodzic powinien być przygotowany na sprostanie im. Wiedza o tym jak ratować życie dziecka w sytuacji zagrożenia jest bezcenna. Od przygotowania rodzica zależy  bezpieczeństwo jego dziecka.
Paweł Kowalczyk - ratownik medyczny, wykonał kawał dobrej roboty i przygotował dla rodziców i opiekunów, ponad trzygodzinny kurs ratowania życia dzieci - … Jak Uratować Twoje Dziecko Zanim Będzie Za Późno
https://akademiaexpertow.pl/cdn/premium/118fe352a59067552fbce66ff494ff8d.html
Jeżeli jesteście zainteresowani materiałami z tego kursu, wystarczy KLIK - na podany przez Was adres mailowy Paweł prześle materiały pokazowe z kursu.

3 komentarze:

  1. Ja też sądzę jednak że nawet umiejętność przeprowadzenia pierwszej pomocy powinna być obowiązkowa! Ponieważ może to coś się zdarzyć totalnie obcej osobie, ale może również być to właśnie nasze dziecko...

    Zapraszam również do mnie na gwiazdkową akcję blogerską :)
    http://testacja.blogspot.com/2014/11/ho-ho-ho-gwiazdka-blogerska-z-testacja.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Pewnie ze szkoły coś tam wiemy, ale zawsze warto tą wiedzę poszerzać, a to dowiemy się czegoś nowego, albo po prostu nauczymy się od podstaw ;)

    OdpowiedzUsuń