Strony

Sposób na nietrafione prezenty

Co roku dzieciaki otrzymują tony nietrafionych prezentów. Są one niedostosowane do ich wieku, zainteresowań, lub po prostu się powielają. W tym roku pewnie będzie tak samo, ale nie martwcie się, bo jeśli Wasze dzieci dostaną nietrafiony prezent, lub co gorsza Wy obdarujecie malucha czymś, co mu nie przypadnie do gustu, będziecie mieli szansę zrehabilitować się. 
Poniżej są dwie propozycje, jedna dla chłopca druga dla dziewczynki (lub na odwrót - dzisiaj łatwo jest być posądzonym o pro / anty genderyzm, a co to za licho nikt do końca nie wie. Tak więc pierwsza propozycja to Lego Chima 70144 Ognisty pojazd Lavala, druga to My Happy Family  domek dla lalek 20132.

Co trzeba zrobić, aby dostać jeden z tych zestawów? Wystarczy do 28.12.2014 wysłać na adres zaradna.mama@op.pl opis, jaką plamę daliście kupując prezent i jaka była reakcja obdarowanego. Zaradna wybierze dwie osoby, które otrzymają powyższe prezenty. Uwaga, jedna osoba może otrzymać tylko jeden prezent, koniecznie trzeba zaznaczyć w mailu, który, żeby nie było kolejnej wtopy :-)
W zabawie mogą brać udział rodzice, opiekunowie, rodzeństwo, sąsiedzi, chrzestni - wszyscy, którzy zaliczyli wpadkę przy obdarowywaniu dzieci. Wysyłając swoje zgłoszenie, zgadzacie się na publikację go na tej stronie. Nie ma możliwości wymiany prezentu na inny ani na gotówkę. Wysyłki będą zrealizowane w pierwszym tygodniu stycznia. Zwycięzcy będą proszeni o podanie danych adresowych i numeru telefonu dla kuriera.
Udostępnijcie ten wpis swoim znajomym, może oni będą chcieli wziąć udział w zabawie :-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz