Strony

Kalkulator kalorii - masz oponkę większą niż rozmiar spodni? Bierz dupę w troki i do roboty

http://webep1.com/Zobacz/To?a=8033&mp=2145&r=L2xhbmRpbmcvZHppZW5uaWsta2Fsb3JpaS12MQ2Kto ma przejedzony brzuszek po świętach? Wyrzuty sumienia po spożyciu miliarda kalorii? Oponkę trzy rozmiary większą niż rozmiar spodni? Ten zagląda tu: 
http://webep1.com/Zobacz/To?a=8033&mp=2145&r=L2xhbmRpbmcvZHppZW5uaWsta2Fsb3JpaS12MQ2i bierze dupę w troki, żeby móc już wkrótce pokazać niezłe ciałko. Na stronie można skorzystać z kalkulatorów kalorii, spalania kalorii, bmi, odchudzania czy idealnej wagi. Można prowadzić dziennik kalorii, korzystać z różnych rodzajów diet, przepisów itp.
Kalkulator odchudzania po ustawieniu wartości początkowej wagi i terminu osiągnięcia docelowej, pokazuje ile kalorii dziennie można spożywać, aby osiągnąć wyznaczony cel. Sygnalizuje również, gdy założy się zbyt dużą utratę wagi w za krótkim okresie. Odchudzać trzeba się z głową, tak aby zredukować tkankę tłuszczową a nie narobić głupstw i nie nabawić się zaburzeń odżywania. To całkiem sympatyczna aplikacja, wspierająca odchudzających, również na wesoło:

2 komentarze:

  1. Ja korzystam z Muscle Boss. Też jest banalnie prosty w obsłudze. a dla prawdziwych hardkorowców pozostaje jeszcze stary dobry exel:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na temat tego jak korzystać z kalkulatora kalorii i w czym on pomoże jest artykuł: http://www.jestemfit.pl/artykuly/porady/kalkulator-kalorii-jako-wsparcie-dla-twojej-diety

    OdpowiedzUsuń