Strony

Wyciągacz kleszczy jak karta kredytowa

Wyciągacz kleszczy jak karta kredytowa, to must have każdego rodzica, właściciela psa lub kota, sympatyka leśnych spacerów i grzybiarza. http://webep1.com/Zobacz/To?a=8033&mp=2107&r=L3Nyb2RraS1vd2Fkb2JvamN6ZS9rb21hcnkvd3ljaWFnYWN6LWtsZXN6Y3p5LXppZWxvbnktZG9tLmh0bWw1Mały, TANI, płaski kawałek plastiku, pozwoli w szybki sposób pozbyć się niechcianego gościa, przyniesionego ze spaceru. Bez stresu, ukręcania odwłoka kleszcza, domowych sposobów, typu smarowanie tłuszczem itp.  Sposób użycia został pokazany na obrazku, wypycha się kleszcza przy użyciu karty ze specjalnie uformowanym końcem.
http://webep1.com/Zobacz/To?a=8033&mp=2107&r=L3Nyb2RraS1vd2Fkb2JvamN6ZS9rb21hcnkvd3ljaWFnYWN6LWtsZXN6Y3p5LXppZWxvbnktZG9tLmh0bWw1Szybkie i prawidłowe pozbycie się kleszcza zmniejsza ryzyko zachorowania na zapalenie opon mózgowych czy boreliozę. Kleszcze to jedne z najgroźniejszych naturalnych zagrożeń dla człowieka, występujących w naszym klimacie. Żyją w lasach, parkach, na polach. Za niecałe 10 zł, można przygotować się do szybkiego i prostego pozbycia się kleszcza a tym samym spokojnie cieszyć się urokami wiosny i czasem spędzonym na łonie przyrody. Gadżet taki można kupić np. TU za 8,49 zł.

5 komentarzy:

 1. Super gadżet! Chociaż ja sama i tak bałabym się go użyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam w ogrodzie plagę kleszczy...wraz z pierwszymi dniami wiosny ściągam je z kota i psa...wtedy wiem że już trzeba być mega czujnym i smarować się by je odstraszyć. Mam nadzieję że ten gadżet w 100% sobie radzi bo są takie odmiany tego dziasostwa które bardzo mocno się wbijają. Rozejrzę się za tym bo brzmi świetnie. Mama KA najważniejsze jest by wyrywać jednym zdecydowanym szybki ruchem i chwycić jak najbliżej skóry. Pozdrawiam i niech Was kleszcze omijają szerokim łukiem!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja sobie radzę palcami - przez papier toaletowy, ale dobrze wiedzieć, że coś takiego istnieje :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, pierwsze slysze. Świetna sprawa! Pozdrawiam i zapraszam do siebie http://kaszka-z-mlekiem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mieliśmy takie szczęście, że nigdy nas nie dopadł ani jeden, ale na samą myśl o znalezieniu takiego osobnika u siebie czy dziecka mam ciarki. Jeśli miałabym wyciągać to takim czymś a nie palcami.

  OdpowiedzUsuń