Mistrz narracji i pomysłowy gadżet na Zamku w Toszku

Wakacje, szkoły zamknięte, upały - sami wiecie, taki klimat. Praca jednak jest pracą i aby mieć za co opłacić rachunki i czym napełnić lodówkę, trzeba zasuwać bez względu na powyższe okoliczności. Wsiada więc Zaradna z rodziną do auta i jeździ po klientach. Jak jest jakaś atrakcja dla dzieci po drodze, to przystanie, żeby rozprostowały nogi, złapały trochę słońca i miały radość z życia. 
W trasie, pomiędzy klientami Mała zasnęła a Młody czytał sobie po cichu komiks na tylnym siedzeniu. Nagle jak nie wrzaśnie:
- UWAGA! 
Zaradni mało na zawał nie zeszli, rozglądając się wokoło przed czym ich ostrzega. Młody widząc ogólne poruszenie, powiedział słodkim głosem:
- no co? Tu był wykrzyknik... - i pokazał komiks

Co do atrakcji dla dzieci, w Toszku na Śląsku jest zamek. A na zamku porozstawiane małe kolumienki z głośnikami i nagranymi opisami w j. polskim, angielskim i niemieckim a także z wersją dla dzieci. Współczesnym językiem, w formie bajki jest przedstawiona historia tego miejsca. Rewelacja!
 

W tym miejscu Zaradna pozdrawia wszystkich rodziców prowadzących dg, którzy najbliższe dwa miechy będą pracować w towarzystwie dzieci. Damy radę? Damy! Bo jak nie my to kto?
Pierwszy tydzień już za nami ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz