Niezapomniany prezent dla dzieci - list od Świętego Mikołaja


http://webep1.com/Zobacz/To?a=8033&mp=2060&r=Lw2

W zeszłym roku olbrzymim powodzeniem cieszył się wpis dotyczący niesamowitej niespodzianki, jaką można sprawić dzieciakom. Chodzi o spersonalizowany list od Mikołaja, który dziecko otrzymuje pocztą. 

Świetnie wykonany list, ze złotą pieczęcią, z tekstem który można dowolnie edytować, zresztą sami zobaczcie:

http://webep1.com/Zobacz/To?a=8033&mp=2060&r=Lw2
http://webep1.com/Zobacz/To?a=8033&mp=2060&r=Lw2
Listy te otrzymały kilka tysięcy pozytywnych opinii, ze średnią zadowolenia 9,8/10. Cena takiej niespodzianki zaczyna się już od 14,99 zł,  ale można dobrać dodatkowe opcje. Można go zamówić tylko do 16 grudnia, przecież listonosz musi z nim zdążyć przed Gwiazdką.

Świetnym rozwiązaniem jest oferta dla szkół i przedszkoli, przy "hurtowym" zamówieniu listów są korzystne rabaty. Jeśli ktoś jest zainteresowany sprawieniem takiej niespodzianki dziecku, siostrzeńcowi, bratankowi, czy sympatycznemu dziecku sąsiadów, klika TU lub w którekolwiek zdjęcie a przeniesie się na mikołajową stronę :-) 

Swoją drogą, Zaradna ma upatrzonych kilka maluchów, którym zafunduje niezapomniane przeżycia, pod postacią takiego właśnie listu. Zabawki, choćby z najwyższej półki szybko idą w kąt (w dodatku nieźle drenują kieszeń dorosłych), radość, emocje i zachwyt w dziecięcych oczach, na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieciaków jak i ich darczyńców :-)

3 komentarze:

 1. Ogólnie to świetny pomysł z tym listem i mam nadzieję, że jeszcze za kilka lat będę mogła zamówić go dla mojej córki :)

  Pamiętam, jak pracowałam w szkole i moim uczniom (II klasa) przygotowywałam list od Świętego Mikołaja. Ile to ja musiałam się natrudzić. Dzieciaki bystre były i zwykły list wydrukowany by ich nie przekonał. Trochę się nakombinowałam i się udało, a radość dzieci bezcenna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta firma działa od 8 lat, pewnie są inne podobne :-) Mam dzieciaki w wieku 6 i 7 lat, przerobiłam masę zabawek i widzę, że najwięcej radości sprawia im nie sam przedmiot, ale właśnie ta cudowna aura z nim związana.
   Z prezentów urodzinowych Córa najchętniej wspomina bukiecik prawdziwych różyczek, które dostała od Dziadka, bo poczuła się w tym dniu wyjątkowa i mimo, że to było 2 lub 3 lata temu, pamięta o tym do dziś :-)
   W zeszłym roku dzieciaki siedziały w otwartymi buziami, kiedy czytałam im list od Mikołaja, zwłaszcza, że były w nim istotne szczegóły ich dotyczące. Takie chwile są bezcenne.

   Usuń
 2. Pomysł ciekawy, ale można też iść na pocztę kupić kartkę z Mikołajem za 2 zł, znaczek 1,5 zł napisać coś specjalnie dla dziecka i myślę, że też się ucieszy :)

  OdpowiedzUsuń